Berlin

Германия

BEER

Nicola

Партия: Freie Demokratische Partei

Отговорности в ЕП

  • ЕП, заместник-председател

  • Бюро на ЕП, член

Отговорности в парламентарната група

  • Президентство на групата „Обнови Европа“, заместник-председател на ЕП

  • Бюро на групата „Обнови Европа“, член

  • Председател на делегация в „Обнови Европа“

Комисии

  • Комисия по промишленост, изследвания и енергетика, член

  • Комисия по икономически и парични въпроси, заместващ член

Делегации

  • Делегация за връзки с Израел, член

  • Делегация в Съвместната парламентарна асамблея АКТБ-ЕС, заместващ член

GLÜCK

Andreas

Партия: Freie Demokratische Partei

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

Комисии

  • Комисия по околна среда, обществено здраве и безопасност на храните, член

  • Комисия по външни работи, заместващ член

Делегации

  • Делегация за връзки с Южна Африка, член

  • Делегация за връзки с Канада, заместващ член

EROGLU

Engin

Партия: Freie Wähler

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

Комисии

  • Комисия по икономически и парични въпроси, член

  • Комисия по външни работи, заместващ член

Делегации

  • Делегация в комитетите за парламентарно сътрудничество ЕС-Казахстан, ЕС-Киргизстан, ЕС-Узбекистан и ЕС Таджикистан и за връзки с Туркменистан и Монголия, член

  • Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Турция, член

  • Делегация за връзки с Афганистан, заместващ член

OETJEN

Jan-Christoph

Партия: Freie Demokratische Partei

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

Комисии

  • Комисия по транспорт и туризъм, заместник-председател

  • Комисия по развитие, член

  • Комисия по граждански свободи, правосъдие и вътрешни работи, заместващ член

Делегации

  • Делегация в Съвместната парламентарна асамблея АКТБ-ЕС, член

  • Делегация за връзки с държавите от Машрек, заместващ член

HAHN

Svenja

Партия: Freie Demokratische Partei

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

  • Отговорности в парламентарната група "Обнови Европа", координатор

Комисии

  • Комисия по вътрешния пазар и защита на потребителите, член

  • Комисия по международна търговия, заместващ член

  • Специална комисия по изкуствен интелект в цифровата ера, координатор

Делегации

  • Делегация за връзки с държавите от Югоизточна Азия и Асоциацията на народите от Югоизточна Азия, член

  • Делегация за връзки с Австралия и Нова Зеландия, заместващ член

MÜLLER

Ulrike

Партия: Freie Wähler

 

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

  • Съвет на председателите на делегации , член

Отговорности в парламентарната група

  • Бюро на групата „Обнови Европа“, член

  • Председател на делегация в „Обнови Европа“

  • “Обнови Европа“, координатори

Комисии

  • Комисия по земеделие и развитие на селските райони, член, координатор

  • Комисия по петиции, член

  • Комисия по околна среда, обществено здраве и безопасност на храните, заместващ член

Делегации

 

  • Делегация за връзки с Австралия и Нова Зеландия, председател

  • Делегация за връзки с държавите от Южна Азия, член

  • Делегация в Съвместната парламентарна асамблея АКТБ-ЕС, заместващ член

KÖRNER

Moritz

Партия: Freie Demokratische Partei

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

Отговорности в парламентарната група

  • “Обнови Европа“, координатори

Комисии

  • Комисия по бюджети, Заместник-координатор, член

  • Комисия по граждански свободи, правосъдие и вътрешни работи, член

Делегации

  • Делегация за връзки с Китайската народна република, член

  • Делегация за връзки с Индия, заместващ член

contact Iskra:

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube

© 2020 iskramihaylova.eu by Nemesis Design