French Flag

ФРАНЦИЯ

BIJOUX

Stéphane

Партия: La République en marche

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член      

  • Съвет на председателите на делегации, член

Комисии

  • Комисия по регионално развитие, член

  • Комисия по развитие, заместващ член

  • Комисия по заетост и социални въпроси, заместващ член

Делегации

  • Делегация в Парламентарния комитет Карифорум – ЕС, председател

  • Делегация в Съвместната парламентарна асамблея АКТБ-ЕС, член

BOYER

Gilles

Партия: Indépendant

Отговорности в ЕП

  • ЕП, квестор

  • Бюро на Европейския парламент, член

Отговорности в парламентарната група

  • Бюро на групата „Обнови Европа“, член

Комисии

  • Комисия по икономически и парични въпроси, член

  • Комисия по бюджетен контрол, заместващ член

  • Комисия по конституционни въпроси, заместващ член

Делегации:

  • Делегация за връзки с Босна и Херцеговина и с Косово, член

  • Делегация за сътрудничество със Севера и за връзки с Швейцария и Норвегия в Съвместния парламентарен комитет ЕС – Исландия и в Съвместния парламентарен комитет на Европейското икономическо пространство (ЕИП), заместващ член

CANFIN

Pascal

Партия: Liste Renaissance

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

  • Съвет на председателите на комисии, член

Отговорности в парламентарната група

  • Бюро на групата „Обнови Европа“, член

Комисии

  • Комисия по околна среда, обществено здраве и безопасност на храните, председател

  • Комисия по икономически и парични въпроси, заместващ член

Делегации

  • Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС – Мексико, член

  • Делегация в Евро-латиноамериканската парламентарна асамблея, член

  • Делегация за връзки с държавите от Югоизточна Азия и Асоциацията на народите от Югоизточна Азия (АСЕАН), заместващ член

CHABAUD

Catherine

Партия: Mouvement Démocrate

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

Комисии

  • Комисия по развитие, член

  • Комисия по рибно стопанство, заместващ член

  • Комисия по околна среда, обществено здраве и безопасност на храните, заместващ член

Делегации

  • Делегация в Парламентарната асамблея на Съюза за Средиземноморието, член

  • Делегация за връзки с Палестина, член

  • Делегация в Съвместната парламентарна асамблея АКТБ-ЕС, заместващ член

CICUREL

Ilana

Партия: Liste Renaissance

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

Комисии

  • Комисия по култура и образование, член

  • Комисия по заетост и социални въпроси, заместващ член

Делегации:

  • Делегация за връзки с Израел, член

  • Делегация за връзки с държавите от Магреб и Съюза на арабския Магреб, включително съвместните парламентарни комитети ЕС – Мароко, ЕС – Тунис и ЕС – Алжир, заместващ член

  • Делегация в Парламентарната асамблея на Съюза за Средиземноморието, заместващ член

DECERLE

Jérémy

Партия: Liste Renaissance

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

Комисии

  • Комисия по земеделие и развитие на селските райони, член

  • Комисия по международна търговия, заместващ член

Делегации

  • Делегация за връзки с Федеративна република Бразилия, член

  • Делегация за връзки с Панафриканския парламент, заместващ член

DURAND

Pascal

Партия: Liste Renaissance

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

Отговорности в парламентарната група

  • „Обнови Европа“, координатори

Комисии

  • Комисия по конституционни въпроси, член, координатор

  • Комисия по бюджетен контрол, заместващ член

  • Комисия по правни въпроси, заместващ член

FARRENG

Laurence

Партия: Liste Renaissance

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

Отговорности в парламентарната група

  • „Обнови Европа“, координатори

Комисии

  • Комисия по култура и образование, член, координатор

  • Комисия по регионално развитие, заместващ член

Делегации

  • Делегация за връзки с Индия, член

  • Делегация за връзки с Корейския полуостров, заместващ член

  • Делегация в Парламентарна асамблея Евронест, заместващ член

GOZI

Sandro

Партия: Liste Renaissance

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

Комисии

  • Комисия по вътрешния пазар и защита на потребителите, член

  • Комисия по конституционни въпроси, член

  • Комисия по регионално развитие, заместващ член

Делегации

  • Делегация за връзки с държавите от Машрек, член

  • Делегация за връзки с Индия, заместващ член

GRUDLER

Christophe

Партия: Mouvement Démocrate

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

Отговорности в парламентарната група

  • „Обнови Европа“, координатори

Комисии

  • Комисия по промишленост, изследвания и енергетика, член

  • Комисия по външни работи, заместващ член

  • Подкомисия по сигурност и отбрана, заместващ член

Делегации

  • Делегация за сътрудничество със Севера и за връзки с Швейцария и Норвегия в Съвместния парламентарен комитет ЕС – Исландия и в Съвместния парламентарен комитет на Европейското икономическо пространство (ЕИП) , член

  • Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Турция, заместващ член

GUETTA

Bernard

Партия: Liste Renaissance

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

Комисии

  • Комисия по външни работи, член

  • Подкомисия по правата на човека, член

  • Комисия по култура и образование, заместващ член

Делегации:

  • Делегация в Комитета за парламентарно сътрудничество ЕС-Русия, член

  • Делегация за връзки с държавите от Машрек, заместващ член

  • Делегация в Парламентарната асамблея на Съюза за Средиземноморието, заместващ член

HAYER

Valerie

Партия: La République en marche

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

Отговорности в парламентарната група

  • „Обнови Европа“, координатори

Комисии

  • Комисия по бюджети, член

  • Комисия по промишленост, изследвания и енергетика, заместващ член

Делегации

  • Делегация за връзки с държавите от Югоизточна Азия и Асоциацията на народите от Югоизточна Азия (АСЕАН), член

  • Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Чили, заместващ член

  • Делегация в Съвместната парламентарна асамблея АКТБ-ЕС, заместващ член

  • Делегация в Евро-латиноамериканската парламентарна асамблея, заместващ член

KARLESKIND

Pierre

Партия: La République en marche

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

  • Съвет на председателите на комисии, член

Отговорности в парламентарната група

  • „Обнови Европа“, координатори

Комисии

  • Комисия по рибно стопанство, председател

  • Комисия по бюджетен контрол, член

  • Комисия по транспорт и туризъм, заместващ член

Делегации

  • Делегация за връзки с държавите от Андската общност, член

  • Делегация в Евро-латиноамериканската парламентарна асамблея, член

  • Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС – Мексико, заместващ член

  • Делегация за връзки с Федеративна република Бразилия, заместващ член

KELLER

Fabienne

Партия: Agir - La Droite constructive

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

Комисии

  • Комисия по граждански свободи, правосъдие и вътрешни работи, член

  • Комисия по бюджети, заместващ член

Делегации

  • Делегация за връзки с държавите от Машрек, член

  • Делегация в Парламентарната асамблея на Съюза за Средиземноморието, член

  • Делегация за връзки с държавите от Магреб и Съюза на арабския Магреб, включително съвместните парламентарни комитети ЕС – Мароко, ЕС – Тунис и ЕС – Алжир, заместващ член

LOISEAU

Nathalie

Партия: La République en marche

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

  • Съвет на председателите на комисии, член

Отговорности в парламентарната група

  • Бюро на групата „Обнови Европа“, член

Комисии

  • Подкомисия по сигурност и отбрана, председател

  • Комисия по външни работи, член

  • Комисия по граждански свободи, правосъдие и вътрешни работи, заместващ член

Делегации

  • Делегация за връзки с Парламентарната асамблея на НАТО, заместник-председател

  • Делегация за връзки с държавите от Магреб и Съюза на арабския Магреб, включително съвместните парламентарни комитети ЕС – Мароко, ЕС – Тунис и ЕС – Алжир, член

  • Делегация в Парламентарната асамблея на Съюза за Средиземноморието, член

  • Делегация за връзки с Китайската народна република, заместващ член

RIQUET

Dominique

Партия: Mouvement Radical Social-Libéral

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

Отговорности в парламентарната група

  • Президентство на групата „Обнови Европа“, заместник-председател

  • Бюро на групата „Обнови Европа“, член

Комисии

  • Комисия по транспорт и туризъм, член

  • Комисия по промишленост, изследвания и енергетика, заместващ член

Делегации

  • Делегация за връзки с Япония, член

  • Делегация за връзки с Австралия и Нова Зеландия, заместващ член

SÉJOURNÉ

Stéphane

Партия: La République en marche 

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

  • Съвет на председателите на делегации, член

Отговорности в парламентарната група

  • Бюро на групата „Обнови Европа“, член

  • Председател на делегацията в „Обнови Европа“

Комисии

  • Комисия по граждански свободи, правосъдие и вътрешни работи, член

  • Комисия по бюджети, заместващ член

Делегации

  • Делегация за връзки с държавите от Машрек, член

  • Делегация в Парламентарната асамблея на Съюза за Средиземноморието, член

  • Делегация за връзки с държавите от Магреб и Съюза на арабския Магреб, включително съвместните парламентарни комитети ЕС – Мароко, ЕС – Тунис и ЕС – Алжир, заместващ член

TOLLERET

Irène

Партия: Liste Renaissance

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

Комисии

  • Комисия по регионално развитие, член

  • Комисия по земеделие и развитие на селските райони, заместващ член

  • Комисия по правата на жените и равенството между половете, заместващ член 

Делегации

  • Делегация за връзки с Япония, член

  • Делегация за връзки с Палестина, заместващ член

  • Делегация в Парламентарната асамблея на Съюза за Средиземноморието, заместващ член

VEDRENNE

Marie-Pierre

Партия: Liste Renaissance

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

  • Съвет на председателите на комисии, член

Отговорности в парламентарната група

  • „Обнови Европа“, координатори

Комисии

  • Комисия по околна среда, обществено здраве и безопасност на храните, член

  • Комисия по заетост и социални въпроси, заместващ член

Делегации

  • Делегация за връзки с Китайската народна република, член

  • Делегация в Комитета за парламентарно сътрудничество ЕС-Русия, заместващ член

VEDRENNE

Marie-Pierre

Партия: Mouvement Démocrate

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

Комисии

  • Комисия по международна търговия, заместник-председател

  • Комисия по заетост и социални въпроси, член

  • Комисия по петиции, заместващ член

Делегации:

  • Делегация в Съвместната парламентарна асамблея АКТБ-ЕС, заместник-председател

  • Делегация в Парламентарния комитет Карифорум - ЕС, заместващ член

YON-COURTIN

Stéphanie

Партия: Liste Renaissance

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

  • Съвет на председателите на комисии, член

Отговорности в парламентарната група

  • „Обнови Европа“, координатори

Комисии

  • Комисия по икономически и парични въпроси, заместник-председател

  • Комисия по вътрешния пазар и защита на потребителите, заместващ член

  • Комисия по рибно стопанство, заместващ член

Делегации

  • Делегация за връзки с Канада, председател

  • Делегация за връзки със Съединените американски щати, заместващ член

ZACHAROPOULOU

Chrysoula

Партия: La République en marche

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

Комисии

  • Комисия по развитие, заместник-председател

  • Комисия по правата на жените и равенството между половете, член

  • Комисия по околна среда, обществено здраве и безопасност на храните, заместващ член

Делегации

  • Делегация в Съвместната парламентарна асамблея АКТБ-ЕС, заместник-председател

  • Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Чили, заместващ член

  • Делегация за връзки с Панафриканския парламент, заместващ член

  • Делегация в Евро-латиноамериканската парламентарна асамблея, заместващ член

BRUNET

Sylvie

Партия: Mouvement Démocrate

Отговорности в ЕП

  • ЕП, член

Комисии

  • Комисия по заетост и социални въпроси, член

  • Комисия по правата на жените и равенството между половете, заместващ член

Делегации

  • Делегация за връзки с Палестина, член

  • Делегация в Парламентарната асамблея на Съюза за Средиземноморието, член

  • Делегация за връзки с държавите от Централна Америка, заместващ член

  • Делегация в Евро-латиноамериканската парламентарна асамблея, заместващ член

contact Iskra:

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube

© 2020 iskramihaylova.eu by Nemesis Design